O nás

Company
_

Kdo jsme ?

Poznejte historii naší firmy a naší práce

Vyklízení pozůstalosti, vyklízení bytů, odvoz starého nábytku, a nejen tyto služby nabízíme všech soukromým osobám, ale i firmám a společnostem, které jednoduše potřebují vyklidit výrobní prostory, sklady, kanceláře a podobně. V případě, že je potřeba vyklidit byt nebo dům, jde zejména o staré haramburdí nebo o vyklízení prostor v pozůstalosti, služby dále zahrnují vyklizení celého objektu od demontáže nábytku, kuchyňské linky, ale i drobné bourací práce. V případě, že si vyklízecí služby objedná firma, řadíme sem také odbornou skartaci firemních dokumentů.

Stěhování, likvidace eternitu, skartace dokumentů, vyklízení kanceláří, dále pak demontáže technologií, malování a úklid v případě vyklízení objektů, bytů i pozůstalostí a v neposlední řadě nabízíme i výkup železa, barevných kovů a starožitností. To vše – a ještě mnohem víc můžeme nabídnout v rámci našich služeb. Jsme spolehlivá firma, která tuto těžkou a mnohdy i nepříjemnou práci udělá za vás!

 

V čem se lišíme od ostatních a co vám můžeme nabídnout?

  • Garantujeme perfektně provedenou práci
  • Dobře odvedená práce přijatelné ceny
  • Dodržujeme sjednané termíny, stanovené normy a předpisy
  • Máme mnohaleté zkušenosti
  • Ke všem zakázkám přistupujeme individuálně
  • Máme spolehlivý pracovní tým, který ví, jak svou práci dělat dobře
LOKALITA
_

Kde vyklízíme

Zavolejte si nás kdekoliv v Brně

Patříme k profesionálům ve svém oboru. Rádi vás o tom přesvědčíme!

Zde je seznam lokalit v Brně, kam pro Vás rádi přijdeme zařídit vše, co potřebujete

Naše lokalita zaměření je Brno a okolí Brna, především pak Brno Líšeň, Brno Židenice, Brno Veveří, Brno Kohoutovice, Brno Bosonohy, Brno Slatina, Brno Medlánky, Brno Tuřany, Brno Chrlice, Kuřim, Veverská Bítýška, Popůvky, Modřice, Šlapanice, Slavkov u Brna, Újezd u Brna, Rousínov, Tišnov, Blansko, Rosice, Ivančice, Židlochovice, Bučovice, Zbýšov.